درباره ما


 بعد از سال‌ها فعالیت، بزرگترین دارایی ما در فروشگاه استیل رضا ، درس‌هایی است که از شما و درباره خودمان آموختیم. چیزهایی که به ما کمک کردند بفمیم تا چگونه باشیم، به کدام سو حرکت کنیم و در این راه متعهد به چه چیزهایی باشیم. داستان اصلی ما را اصولی رقم زده‌اند که از شما یاد گرفتیم . اعتماد شما به ما آموخت که رابطه ما با شما یک تعامل مبتنی بر محصول و پول نیست. بلکه از ما انتظار دارید به شما کمک کنیم روایت‌گر خوبی از حسن رفتار متقابل باشیم . پس متعهد شدیم کمک کنیم  محصولاتی با کیفیت تر با قیمت مناسب تر در اختیار داشته باشید .
نگرانی‌های شما به ما آموخت که تعهد به مشتری هرکس از مهم‌ترین دارایی‌های حرفه ای اوست. پس متعهد شدیم به امانت‌داری ، به صداقت و به شفافیت .
تحسین شما به ما آموخت که کیفیت محصولات ما، کیفیت ساخته های شماست ، پس متعهد شدیم به بالاترین کیفیت در تهیه و ارسال کالا و با کیفیت ‌ترین خدمات ممکن .
همراهی شما به ما آموخت که شکایت شما را چون رضایت و گلایه شما را چون تحسین بشنویم و تلاش خود را برای رفع مشکلات دوچندان کنیم . پس متعهد شدیم به همراهی شما پیش از خرید، هنگام خرید و پس از خرید و حتی هنگام عدم خرید . 
اشتیاق شما به ما آموخت جدیدترین فناوری‌ها و بهترین خدمات را از هر جای دنیا که شده به خدمت بگیریم. پس متعهد شدیم به خلاقیت، به نوآوری و مهم ‌تر از همه به اینکه سکویی برای جهش و رشد خلاقیت و ابتکار شما باشیم .
و امروز با انگیزه‌ تراز قبل در کنار شماییم تا بیشتر و بیشتر یادبگیریم، تجربه کسب کنیم و در خلق آنچه شما در ساختن آن متخصص هستید سهیم باشیم و متعهد می‌شویم به حفظ این دوستی و همراهی . 
رضا مدیری